Budapesten (esetleg környékén) vállalok cicákat-kutyákat átmeneti felügyeletre, sétáltatásra, amíg te dolgozol vagy pihensz.
Rólam: 43 éves vagyok, Budapesten (Alsórákos - Örs) élek, és eddig ideiglenes befogadóknak segítettem szitteléssel önkéntesként. Mivel épp munkát keresek, elvégeztem a Petwisecare képzéseit, hogy összekössem a kellemest a hasznossal.
Saját állatom most nincs, de ha lenne, akkor vagy macska, vagy senior (bull típusú) kutyát fogadnék örökbe. Vagy lovat. :)
Minden kérdésedre örömmel válaszolok!