Fogsort lopott a kiskutya
2018. szeptember 08., 13:45
Szerző: László Enikő
Kategória: Könnyű
Sok mindenről hallhattunk már, hogy lába kélt egy kíváncsi kutyusnak köszönhetően, mint például papucsok, gumilabdák, finomabb falatok. Ez a kutyus azonban egy nem mindennapi tárgyat lopott magának!
Twitteren egy Eunice nevű felhasználó osztotta meg a különleges történetet kutyusáról, Maggie-ről. Elmondása szerint a csivava – si-tzu keverék kishölgy egy igazi egyéniség, aki nagyon cuki, de legalább ennyire csintalan. Népszerűsége akkor keződött, mikor Eunice kiposztolta Twitter oldalára, hogy néhány hónapja mit csinált Maggie.
A lány édesapja ledőlt egy délutáni pihenőre és kivette műfogsorát, mert nagyon kényelmetlennek érezte. Ébredés után mindenhol kereste, de nem találta. Azt hitte a fürdőszobában hagyta, de ott sem volt. Ekkor ment le a földszintre, ahol az asztal alatt megtalálta lánya kedvencét vadiúj mosollyal. Szerencsére készített róla néhány képet, mielőtt még visszavette volna jogos tulajdonát és elküldte Eunice-nak, aki ezeket a képeket posztolta Twitterre.
A csintalan kutyának ezentúl saját fogaival kell élni, de cserébe az egész internet imádja!
Íme a kutya, aki imádja, ha kiporszívozzák
Tényleg van ilyen? Egy mókás videó szerint igen!
Kutyaegészség - A 10 leggyakoribb probléma, melyről tudnunk kell
Kedvencünk egészségének megőrzése érdekében jó, ha tisztában vagyunk a kutyákat érintő leggyakoribb betegségekkel. Gyógyulását is elősegíthetjük, ha időben felismerjük az árulkodó jeleket!
5 dolog, amit nem tudtál a kutyák fogairól
Hány foga van a kutyáknak? Miért vannak olyan erős szemfogaik? És nekik is lehetnek lyukas fogaik? Íme néhány érdekesség a kutyafogakról!
Rossz lehelet – Miért büdös a kutya szája?
Kedvenceink szájszaga amellett, hogy kellemetlen, komoly gondot is jelezhet. Mi minden állhat a hátterében, és hogyan segíthetünk kutyánknak?
Kutya az állatorvosnál - Ezért fontos a rendszeres állapotfelmérés
Ha szeretnénk, hogy kedvencünk boldog és kiegyensúlyozott legyen, gondoskodnunk kell egészségéről is. Ennek elengedhetetlen része az, hogy legalább évente egy alkalommal ellátogassunk az állatorvoshoz. Mire számíthatunk az állapotfelmérés során?