
Miért van szükségünk a kutyára?
Újabb megható reklám, ezúttal a Purinától
2015. február 11., 16:00
Szerző: S.Zs.
Kategória: Könnyű
Ki szereti a reklámokat? Tegye fel a kezét! A legtöbb ember úgy gondol a reklámokra, mint a tévében felvillanó, idegesítő „agymosás”, amit egy film alatt ötször végignézetnek velünk. Ezért ki is adná a fejét arra, hogy szabadidejében az interneten reklámokat nézegessen?
Pedig milyen gyöngyszemekre bukkanhatunk, ha mégis belefutunk szörfölgetés közben! És most nem kizárólag a vicces-mókás , esetleg paródia-jellegűekre kell gondolni, amin jókat mosolyoghatunk- hanem olyanokra is, aminek mondanivalója van (nyilvánvalóan a termék népszerűsítésén felül.)
Nemrég mosolyogtunk és könnyeztünk a Budweiser csudaaranyos reklámjain. Most a Purina kisfilmjét mutatjuk meg nektek, mely semmivel sem marad le a Budweisertől. Megmutatja nekünk, mennyire szükségünk van a kutyákra, mennyire megváltoztatják az életünket: nem csak segítenek minket, de ösztönöznek, támogatnak, ők a mi társaink a szürke hétköznapokon.
Megérdemlik tehát, hogy minden tőlünk telhetőt megtegyünk értük: szeressük őket, játszunk velük, vigyázzunk rájuk. Ennyit igazán megtehetünk értük!
Életében először kapott saját játékot a mentett kutya – Boldogsága elragadó!
Szívmelengető videó!
„Hát ki ez a jó kutyus?” - Így örülnek a kutyák, amikor megdicsérik őket
Tündéri előtte-utána fotók készültek egy kutyanapköziben, amikor elhangzottak a bűvös szavak. Nézzétek csak!
Minden reggel így várja a postást a hatalmas kutya, hogy üdvözölhesse
Egyszerűen imádják egymást!
Munkát kapott a kutya, aki ellopta a focimeccsen a labdát
Szerencsét hozott a játékosoknak, és győzelmük ünneplése közben meg is választották a futballcsapat kabalájának.
Megfiatalodott a 96 éves nagypapa, miután egy kicsi kölyökkutya belépett az életébe
Szívmelengető látni a változást az idős bácsin, mióta új barátra lelt!