
Élménybeszámoló egy kutyabarát pihenésről
2018. október 24., 06:30
Szerző: (X)
Kategória: Ajánló
Nem csak nyáron várják a két- és négylábú vendégeiket a kutyabarát helyek! Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint ez az élménybeszámoló egy kutyás család tollából - a pihenésre “négylábú gyerekeiket” is magukkal vihették!
Az igazi kutyásokat még a hideg idő sem tántoríthatja el a kirándulástól - nincs rossz idő, csak rossz öltözék, igaz? Csilla, Kálmán, és ahogy ők írták: négylábú gyerekeik a festői Tokaj - Hegyalja történelmi borvidékén kirándultak, túráztak, pihentek. És hogy milyen volt? Íme a gondolataik a hétvége kapcsán, melyet a kutyabarát BényeLak vendégházban töltöttek:
"Kedves Anita!
Szeretnénk megköszönni a lehetőséget, hogy négylábú "gyerekeinkkel" együtt mehettünk a vendégházadba. A ház, az udvar, a kerítés, a ház felszereltsége, tisztasága, minden igényünket kielégítette. Voltunk Szerencsen, sétáltunk a Bodrog partján és voltunk Lillafüreden is.
Megkóstoltuk az ajánlott borászat Montium borait, sőt még haza is hoztunk egy pár palackkal.
Ilonka néni, útravalót is csomagolt nekünk - és a kutyusoknak is.
Kutyásoknak külön is ajánlani tudjuk a helyet.
Csillag Mária & Dr. Bardocz Kálmán"
Forrás: kutyabarathelyek.hu
Budapesttől 1 órán belül elérhető kutyás kirándulóhelyek
Ha a természetbe vágynál egy jó kis kirándulásra, akkor ez a lista Neked szól!
Összegyűjtöttünk 7 különböző túraútvonalat, melyek közül biztosan megtalálod azt, ami a leginkább passzol hozzád és kutyádhoz.
Miért van olyan kevés kutya- és bababarát szálláshely? Interjú egy hotel ügyvezetővel.
Onnantól, hogy egy pár családdá válik, természetes igényük, hogy gyermekükkel együtt szeretnének nyaralni menni. Erre számtalan lehetőségük van. Azonban, ha a család a kutyáját is szeretné magával vinni, a lehetőségek jelentősen lekorlátozódnak. Miért van ez? Ennek jártunk utána.
Máltai kalandorok a nagyvilágban. Interjú egy kamionsofőrrel.
Miért kéne választani a kamionozás és a kutyatartás között, ha összekapcsolhatjuk a kettőt? Nem fogsz ma menőbb kutyákról olvasni: ez a két máltai selyemkutya az utakon is hűséges kísérők.
Új kutyabarát Praktiker nyílik Veszprémben
A Praktiker áruházai évek óta minősített kutyabarát üzletek. A veszprémi és környékbeli lakosok örömére újabb üzlet nyílik, ahova kedvencükkel együtt is mehetnek vásárolni.
A kutyabarát bankfiók menő! Interjú a CIB munkatársaival.
Büszkék vagyunk arra, hogy a CIB bankfiókjai évek óta nyitnak a kutyások felé: örömmel fogadják nem csak a dolgozók, de az ügyfelek kutyusait is.